Продавець KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
33 відгуків
КАК запустить и строить терминальный бизнес правильно!?ОТВЕТ ЗДЕСЬ
ул. Короленко, 1, Дніпро, Україна
+380 (98) 008-27-88
+380 (50) 208-88-85
KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ

05. Бізнес по прийому платежів. ТОП 6 нюансів на які варто звернути увагу

05. Бізнес по прийому платежів. ТОП 6 нюансів на які варто звернути увагу

Ви вирішили зайнятися бізнесом по прийому платежів, на даному сайті Ви знайдете достатньо інформації, яка допоможе Вам переконатися в правильності вибору даної ніші для бізнесу. А так же визначитися з вибором оптимального терміналу і грамотно вкласти кожну гривню, щоб на виході отримати максимум прибутку. А саме за цим сюди і прийшли...

У даній статті я розпишу не дуже незначні нюанси, пов'язані з початком Вашої діяльності, щоб уберегти Вас від очевидних і не дуже, помилок на старті Вашої діяльності.

 

Замовлення терміналу і його конструкція:

Новачкові важко оцінити справжній стан речей у всьому, нібито, однорідному ринку. Але є особливості, які необхідно враховувати на етапі вибору терміналу:

1. Стійкість корпусу терміналу до злому і механічних пошкоджень. Ця вимога продиктована наявністю в автоматі дорогих комплектуючих, а найголовніше ― готівкових коштів. З урахуванням нашої команди інженерів, ми постійно вдосконалюємо свої корпусу, додаючи їм надійності й міцності і прагнемо реалізувати не за рахунок потовщення металу, а за рахунок механічних властивостей конструкції.

2. Зручність обслуговування терміналу оплати – адже іноді складність конструкції призводить до того, що заміна паперового рулону викликає подив, або доступ до комп'ютера перегороджений купою дротів. Все це буде створювати Вам складності кожен раз, коли Ви будете підходити до терміналу.

3. Збалансованість обладнання, яке використовується в платіжних терміналах. Щоб не вийшло так, що ставиться дешевий купюроприймач, і дорогий термопринтер. В підсумку ціна на термінал не найнижча, а за загальним запасу міцності термінал програє, за рахунок слабкої ланки у вигляді купюроприймача і т. д.

Більш докладно всі ці пункти описані в статті: «Як вибрати платіжний термінал?» ― ознайомившись з якою, Ви зрозумієте пристрій терміналу (обов'язково рекомендую до прочитання) і будете підходити до вибору терміналу набагато більш усвідомлено.

Оскільки, на відміну від інших виробників терміналів оплати, наша компанія надає повний супровід бізнесу, у нас є постійний зворотний зв'язок від наших клієнтів. З цього, ми кожен рік впроваджуємо, все нові і нові напрацювання в плані ергономіки корпусу. Ми намагаємося впроваджувати пропозиції наших клієнтів у практику, щоб спільними зусиллями знайти ідеальне рішення у вигляді зручності, надійності та збалансованості устаткування, пропонованого нами. Це підтверджується сотнями задоволених клієнтів і кількома тисячами проданих терміналів.

 

Установка терміналу на місце роботи:

4. Місце під термінал – бажано, щоб їх було кілька, щоб можна було вибрати кращі з кращих. Т. к. пройшовши по декількох точках, поспілкувавшись з власниками, Ви для себе зможете зрозуміти плюси і мінуси кожної точки. А адже саме від місця залежить те, наскільки прибутковим буде Ваш бізнес. Найкращим місцем розташування для платіжного терміналу вважається територія великого скупчення людей, які перебувають у статиці (тобто одні і ті ж люди з'являються на даному місці з певною частотою), а не в динаміці. Такими місцями є: Вузи. ТРЦ, Супермаркети, Великі офісні центри, Станції метро тощо.

5. Орендна плата. Рекомендую починати спілкування з пропозиції про безоплатну установці і спробувати аргументовано довести, що власник точки від цього виграє (збільшується відвідуваність, розширюється асортимент магазину, а від цього зростає лояльність клієнтів). Даний варіант результату в чистому вигляді, можливий лише в населених пунктах, які знаходяться віддалено від адміністративних центрів і де конкуренція в даному сегменті бізнесу – прагне до нуля.

Але в місті та великих обласних центрах, цей результат малоймовірний, оскільки багато власників знають, що термінали оплати приносять прибуток власнику в достатній кількості і безумовно, захочуть перетягнути на себе частину прибутку. Якщо розмова відразу зайшов про оренду, то потрібно чітко розуміти, що бізнес з прийому платежів успішним лише в тому випадку, коли ви несете мінімум витрат (а це оренда в тому числі).

При обговоренні питань оренди слід звернути увагу на такі фактори як:

  • Віддаленість від Вашого основного маршруту та місця перебування (основна робота, офіс, будинок);
  • Відвідуваність точки (бажано дізнатися кількість чеків у день)
  • Наявність поруч розташованих конкурентів (термінали в поруч розташованих магазинах, банківські відділення)
  • Вартість оренди, яку просить власник.

В ідеалі, це домовитися про розмір оренди, яка не буде перевищувати пари сотень гривень (щоб власник відчув, що все ж він в плюсі) на пару місяців. Обов'язково розмістити рекламну вивіску на дверях, або на фасаді будівлі. Справжню картину прибутковості термінала, Ви зможете оцінити через 1-2 місяці. Ось тоді і буде доречним обговорення питань оренди. Але пам'ятайте, що оренда не повинна перевищувати 30% від виручки. Вище вже не рентабельно для вас, виключаючи випадки з дуже великим потенціалом прибутковості.

6. Розміщення терміналу – це начебто не значний нюанс, але тільки з першого погляду. Дуже важливо, щоб клієнти, які будуть оплачувати рахунки в даному терміналі, почували себе комфортно і в безпеці. Просто подумайте, де б Вам було комфортно стояти і оплачувати послуги, запитайте поради у оточуючих: продавців і власника площі, може бути, яких-небудь клієнтів. Повірте, якщо Ви запитаєте у відвідувача магазину, де б йому було оплачувати рахунки, то він стане Вашим постійним клієнтом, а так само він вже розповість у своєму оточенні, що в магазині скоро буде стояти термінал. А це реклама, яка ніколи не буває зайвою... Головне, щоб власник точки не «запхав» Ваш термінал там, де зручно йому закрити «дірку» в низці холодильників і т. д. Якщо Ви відчуваєте, що є краще місце – запропонуйте пересунути холодильники, або щось інше, заздалегідь продумавши аргументи.

Більш докладно всі ці пункти описані в статті: «Оренда площі під розміщення платіжних терміналів» ― ознайомившись з якою, Ви зрозумієте як можна самостійно і легко знайти площу приміщення під встановлення платіжного терміналу. Так само, нашим клієнтам ми відкриваємо доступ до архіву рекомендацій в яких Ви дізнаєтеся, на що звертати увагу при виборі тієї або іншої точки. А так само, які ще ніші можна використовувати для підвищення прибутковості термінального бізнесу.

В питанні оренди приміщень, важливо розуміти одну річ: Ми не гарантуємо дохід, як це роблять деякі молоді компанії, які будь-якими шляхами намагаються нав'язати своїм клієнтам необхідність покупки терміналів саме у них. У БІЗНЕСІ ГАРАНТІЙ НЕМАЄ - це аксіома! Але є правила, дотримуючись яких, Ви зможете досягти максимальних показників прибутковості. Ось саме цими секретами і напрацюваннями ми, з задоволенням, ділимося з нашими клієнтами. При купівлі терміналів, Вам буде відкритий доступ до архіву інструкцій, порад і рекомендацій, у яких Ви знайдете багато корисної інформації, впровадивши яку, Ви зможете досить ефективно займатися розвитком мережі платіжних терміналів.

 

Підводячи підсумок, хочу додати ще одну пораду:

Ні в якому разі не варто зупинятися! Як тільки Ви зайняли точку і вона почала приносити дохід – шукайте нові місця і купуйте додаткові термінали. Це відмінний мережевий бізнес з досить легкою системою збільшення кількості точок. Тим більше, що в придбанні обладнання ми допомагаємо своїм клієнтам шляхом видачі кредиту на 3 місяці, 6 місяців і 10 місяців, а так само пропонуючи найнижчі ціни в Україні.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner