Продавець KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
33 відгуків
КАК запустить и строить терминальный бизнес правильно!?ОТВЕТ ЗДЕСЬ
ул. Короленко, 1, Дніпро, Україна
+380 (98) 008-27-88
+380 (50) 208-88-85
KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ

10. Оренда площі під розміщення платіжних терміналів. Методи і інструменти пошуку

10. Оренда площі під розміщення платіжних терміналів. Методи і інструменти пошуку

Оренда площі під платіжні термінали. Допомога в розміщенні і установці терміналів оплати.

Т. к. питання оренди приміщень, для розміщення терміналів, це одне з ключових завдань в бізнесі, то рекомендую підійти до ознайомлення з даним матеріалом дуже уважно. Вирішив виділити під це питання окрему статтю, оскільки останнім часом клієнти, які звертаються в нашу компанію, часто задають питання на кшталт: "Допомагаємо ми з розстановкою платіжних терміналів?" або "Займаємося ми пошуком і вибором приміщень під установку терміналів оплати нашим клієнтам?" і т. д.

Про солодкі обіцянки...
За всю довгу практику роботи на даному ринку подібні питання стали з'являтися, починаючи з середини 2016 року. Після того, як з'явилася одна компанія, яка пропонує своїм клієнтам, які придбали у них термінали, нібито вигідну пропозицію, яке містить у собі пошук місць під платіжні термінали. І, що найцікавіше, ця компанія ГАРАНТУЄ отримання доходу в розмірі 8000 грн. в місяць з кожного терміналу і ГАРАНТОВАНИМ терміном окупності бізнесу терміном на 4-6 місяців. Зі зрозумілих причин, назва компанії ми не оголошуємо. Більш докладний розбір даного ноу-хау для ринку ми винесли в окрему статтю

Трохи реалій...
По-перше, хотілося б зазначити, що в бізнесі гарантій немає, і якщо Вам хтось свідомо гарантує отримання доходу, будьте готові до життєвого уроку. А по-друге (давайте будемо чесними - якщо б особисто у нас був вихід на площі з гарантованим доходом в такому розмірі (підкреслюю слово – гарантованим), то повірте, я б ні за що Вам їх не віддав. Я особисто встановив би в даних точках термінали вартістю близько 40000 грн. (а це дуже хороший термінал, який буде справно приймати і обробляти величезну кількість платежів), я «відбив» б його за 5 місяців. Поставивши таких терміналів у великому місті з десяток (або більше), найняв одного інкасатора і платив би йому 5000 грн/міс. Але ні за що не запропонував би Вам дані площі. Або Ви вірите в альтруїзм?))))

З досвіду спілкування з клієнтами, які скористалися унікальною пропозицією" є чимало історій, коли вони переплачували за оренду, порівняно з іншими власниками терміналів, які орендували цю ж площу, стоячи по сусідству. Приклад з останнього - клієнт орендував площу в ТРЦ за 2100 грн/міс (з «спец пропозиції»), заробіток при цьому був 1900 грн/міс. Поруч ще стояло два термінали: один з власників платив оренду - 900 грн/міс., другий 1100 грн/міс. Вообщем, думаю наведена математика досить цікава і наочна...
І така ситуація буде в досить великій кількості випадків "спеціальної пропозиції". Ви будете змушені проходити через низку посередників і тим самим, в середньому, збільшите розмір своєї орендної плати на 20-60%. І це щомісячні втрати, які можна було б уникнути. Адже зміст будь-якого бізнесу - скорочувати втрати і збільшувати прибуток. Саме по-цьому, своїм клієнтам, ми завжди рекомендуємо працювати з власниками торгових площ безпосередньо, або займатися пошуком місць під установку терміналів самостійно використовуючи перевірені методики і алгоритми (ми розкриваємо їх нашим клієнтам після оформлення замовлення).

Все, що Ви читали вище не повинно формувати у Вас відчуття, що таких площ не буває. Вони є (і повірте, 8000грн/міс, це далеко не межа прибутковості одного терміналу), але говорити, що я знаю, де вони знаходяться і що, саме в цьому місці, Ви будете заробляти стільки-то тисяч гривень в місяць - це я вважаю досить необачною витівок для залучення клієнтів.

 

Банальне питання, який Ви можете задати собі: «Навіщо заробляти на продажу терміналу в середньому 50-100 у.е., і віддавати місце з "ГАРАНТОВАНИМ ДОХОДОМ" в розмірі 200-300 в.е. щомісяця?». Я думаю при мало-мальськи логічному підході до відповіді, ви не зможете обгрунтувати доцільність такого підходу і рішення з боку виробника терміналів оплати. Дана бізнес модель просто не має під собою підстав.

А тепер питання, які Ви можете задати компаніям, які продають термінали, які ГАРАНТУЮТЬ конкретний дохід в місяць за допомогою "маркетингової стратегії, яку розроблять індивідуально під Вас":
- В межах, якого строку вони гарантують вихід на обумовлений дохід?
- Під цифрами, зазначеними на сайті, вони мають на увазі чистий прибуток, або прибуток без обліку всіх витрат на оренду та інші поточні витрати?
- І наш улюблений питання - Що вони будуть готові робити і конкретно РОБИТИ, якщо Ви не отримаєте очікувані цифри прибутковості в обумовлені терміни?

 

 

КОНСТРУКТИВНИЙ ПІДХІД ДО ПИТАННЯ ВИБОРУ ТОЧКИ ПІД РОЗМІЩЕННЯ ПЛАТІЖНОГО ТЕРМІНАЛУ

У вищеописаному "спеціальну пропозицію гарантованого доходу", як я вже і говорив, підкріпленої комерційної логіки з точки зору клієнта я не бачу. Клієнт, в якійсь мірі, купує кота в мішку. Адже ніхто не заважає відкрити інтернет і самостійно опрацювати потенційно-цікаві точки. Просто треба знати, де шукати. Наприклад, ми рекомендуємо своїм клієнтам користуватися такими ресурсами, як:

- ПОШУК КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ. ОРЕНДА

 • https://rieltor.ua/
 • https://mesto.ua/
 • https://vkvadrate.ua/
 • https://knin.com.ua/
 • https://www.olx.ua/nedvizhimost/arenda-pomescheniy/
 • http://krysha.ua/
 • https://megamakler.com.ua/
 • http://franchise.ua/board/43
 • http://bizrealty.ua/
 • http://realt.ua/
 • https://100realty.ua/ - Оренда в Києві
 • http://www.uds.ua/ - Оренда в Києві
 • http://arendoff.com.ua/ - Оренда в Харкові

- БАЗА ВСІХ ТРЦ УКРАЇНИ

 • https://allbc.info/
 • http://retailers.ua/news/spetsproektyi/5609-samyie-poseschaemyie-torgovyie-tsentryi-ukrainyi-2016-goda--reyting
 • http://malls.ua/
 • http://novobudovy.com/ru/torhovi-tsentry
 • http://novobudovy.com/ru/biznes-tsentry
 • https://knin.com.ua/realty/business-center

На вищевикладених ресурсах Ви зможете вже безпосередньо контактувати з власниками торгових площ та вирішувати питання орендної плати без посередників. А це дуже важливо!


Адже робота через низку посередників, це
- Додаткові витрати, які не на руку розвитку бізнесу
- Обмеження щодо змін умов оренди, такі як: частота і терміни оплати, розмір заставного платежу, чи входить туди оплата світла або це окремо і інші нюанси, які часто йдуть не в бік власника терміналу

Самостійний підбір місць, дасть Вам можливість
- Вибору місць з безлічі наявних варіантів, а не з запропонованого, нібито, "унікального пропозиції";
- Самостійного обговорення умов оренди з власниками площі і тут у Вас на порядок більше шансів домогтися прийнятних для обох сторін, умов;
- Так само, Ви завжди зможете самостійно шукати альтернативні точки, якщо в тому місці, де зараз стоїть Ваш термінал, дохід Вас не задовольняє, ну або (це більш позитивний сценарій, до якого повинні прагнути) – шукати місця під свої нові термінали оплати, розширюючи свою присутність на ринку прийому платежів. Адже термінальний бізнес це не один-два термінали, це постійне розширення мережі. І лише освоївши навички пошуку і вибору місць, Ви зможете розвинути свою мережу до прийнятного рівня.

 

Дана стаття була написана не як противагу, нібито конкурентних переваг однієї з фірм України, а під впливом досить чималої кількості звернень клієнтів які на собі відчули всі принади "індивідуальної маркетингової стратегії". Вони просто повірили в те, що за них все будуть вирішувати... І, іноді, це просто смішно слухати, коли на питання клієнта, який звертається у фірму, де йому гарантували досить значний дохід, з претензією про те, що він просто працює "в мінус", навіть не нуль! Йому пропонують вислати фото, де стоїть його термінал, поміняти наклейки, і т. д. - чесно кажучи, історія з анекдоту про блондинок і автомобіль. Я, звичайно, погоджуся з тим, що місце розташування терміналу грає роль, так само грає роль його охайність, чистота і т. д. Але..., якщо термінал працює в "мінус", цими діями ми зможемо додати 5-10% від доходу. Не більше.... Всі подібні "рухи" це невелика коригування результату, але аж ніяк не панацея....

 

Що ж ми можемо запропонувати нашим клієнтам і чим конкретно виділяється на цьому, здавалося б, усталеному ринку. Ми перші, хто запропонував на даному ринку концепцію "Бізнес під ключ" і постійно шукаємо нові методи підвищення ефективності нашої роботи, так і просування бізнесу наших клієнтів. За 12-ти річний досвід співпраці з нашими партнерами (для нас кожен клієнт є партнером, т. к. наш дохід безпосередньо залежить від того, наскільки бізнес буде вигідний самому клієнту), ми розробили якийсь звід правил і рекомендацій, якими ділимось з новачками, що купують у нас термінали. По суті, ми не годуємо рибою, ми вчимо її ловити самостійно.... І це дуже важливо.... адже тільки Ви і ніхто інший не зможе Вам заробити гроші. Ми лише тільки ділимося секретами і напрацюваннями. А остаточні рішення і, що найголовніше, дії - Ви робите самостійно!

Не займайтеся самообманом, бізнес-це в будь-якому випадку ризик. І якщо Ви бачите пропозицію з гарантованим доходом, то це або банківський депозит (хоча, в нашій країні це не кращий варіант вкладень), або пропозицію вельми сумнівної перспективи. Тому єдино правильним рішенням буде вникнути в процес вибору точки самостійно і вичавити максимум з даного бізнесу використовуючи свою хватку, наитие і спрагу прибутку.... А ми, з задоволенням, поділимося алгоритмом вибору точок, а так само, які ще є ніші для термінального бізнесу, потенціал якого в Україні ще не розкритий навіть наполовину....

 

Ефективність нашого методу супроводу та рекомендацій можна виразити наступними цифрами: Близько 75% наших клієнтів, використовуючи наші рекомендації, виходять на побудову мережі від 5 до 25 терміналів за перший рік роботи. Показник середньої чистого прибутку з одного терміналу – від 1,5 до 3,5 тис. грн.

 

Ми б рекомендували Вам, для початку, самостійно опрацювати базу комерційної нерухомості в своєму регіоні, використовуючи ті ресурси, які описані вище. Ну, а якщо Ваші зусилля будуть безрезультатними, то ми завжди зможемо повернутися до цього питання і допомогти Вам з пошуком і вибором точки, з максимальною ефективністю для Вашого бізнесу. Алгоритм підбору точки нашими силами, описаний у цій статті і являє собою додаткову послугу, яку Ви зможете замовити у наших менеджерів при оформленні замовлення на термінал.

 

Написавши цю статтю, хотілося звернути Вашу увагу на те, як різниця підхід нашої компанії і підхід інших учасників ринку. Ми позиціонуємо нашу з Вами співпрацю, як комплексне рішення в реалізації концепції "Платіжні термінали під ключ" з максимальною об'єктивізацією справжнього стану речей. Наші принципи - це не прикрашати розповіді про те, який це класний і безризиковий бізнес, наше основне завдання - це дати якомога більше інформації і інструментів, які допоможуть нашим клієнтам вичавлювати максимум з кожної точки і справлятися з тими перешкодами, які стоять на шляху до розвитку термінальної мережі.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner