Продавець KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
33 відгуків
КАК запустить и строить терминальный бизнес правильно!?ОТВЕТ ЗДЕСЬ
ул. Короленко, 1, Дніпро, Україна
+380 (98) 008-27-88
+380 (50) 208-88-85
KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ

03. Як працює цей бізнес? АЛГОРИТМ ЗАПУСКУ, для новачків...

03. Як працює цей бізнес? АЛГОРИТМ ЗАПУСКУ, для новачків...

На написання цієї статті мене спонукали періодичні питання тих, хто тільки хоче почати займатися цим бізнесом і хоче вникнути в деталі процесу. Спробую розписати все доступно і покроково.

Щиро сподіваюся на те, що після ознайомлення зі всіма статтями на даному сайті, Ви проникніться ідеєю активно розвивати свою мережу платіжних терміналів і вирватися на новий рівень прибутковості у Вашому житті, шляхом формування додаткового доходу, вкрай стійкого до економічних коливань в країні і працює в повністю правовому полі.

 

1. Ось Ви зайшли на сайт, ознайомилися з наявною інформацією і подзвонили в нашу компанію. Після розмови, обміркували всі деталі, переспали з думкою про нову справу. Трохи вивчили кон'юнктуру ринку і зрозуміли, що даний напрямок дуже вигідно і безпечно. Після всіх умовиводів, твердо вирішили зайнятися бізнесом прийому платежів через термінали оплати. Після цього, Вам необхідно буде виконати певний алгоритм, який дозволить Вам максимально ефективно стартанути. Ось цей алгоритм ми і постараємося описати нижче, максимально детально.... Буде краще, якщо Ви, по ходу читання, будете робити собі помітки і записувати виникають питання, які ми зможемо обговорити в процесі уточнюючої розмови в телефонному режимі.

 

2. Для розвитку бізнесу по прийому платежів через платіжні термінали, на даному етапі, Вам необхідно вирішити дві речі:

- Визначитися з місцями установки платіжних терміналів (попередньо знайшовши місця та обговоривши умови орендної плати). Умови орендної плати можуть бути різними і залежать від місця установки терміналу. Якщо це магазинчик в СМТ чи селі, то ціна буде від 100 до 500грн/міс., якщо це продмаркет в спальному районі міста, то від 300 до 800грн, якщо це супермаркет або ТРЦ, то цифри на оренду коливаються 800-6000грн за точку.

- Визначиться відкривати ПП, або не відкривати ПП. Від того варіанту, який Ви виберете, наша з Вами схема взаємин не зміниться - ми можемо працювати як з СПДшниками, так і з Фіз.Особами. Єдино, де Вам може знадобиться бути НП, так це при укладенні договору оренди: більшість власників площі в дрібних магазинах навіть проти укладення договорів, інша справа, якщо у Вас є амбіції і Ви розглядаєте встановлення терміналів в тому числі і в ТРЦ, СуперМаркетах та інших великих об'єктах, то там у Вас однозначно попросять документи СПДшника, для укладення з Вами договорів оренди. Але і тут є варіанти - частина наших клієнтів оформляють договори оренди через ПП своїх знайомих і друзів.

Ставши підприємцем, Ви будете нести такі витрати:

  • Форми оподаткування, які вибрати? "Єдиний Податок. 2 група" - Ставка за податками = 640грн/міс (не залежно від суми доходу), "Єдиний Податок. 3 група - Ставка за податками = 5% від суми Вашого доходу.
  • ЄСВ, обов'язковий платіж, не залежно від форми оподаткування (збори на користь пенсійного фонду) = 704грн/міс.
  • Обслуговування розрахункового рахунку = 100грн/міс., Виведення грошей з Розрахункового Рахунку в готівкову форму - 0,75%
  • Щомісячна відправка Актів виконаних робіт - 80грн (документи через нову пошту адресною доставкою в Київський офіс)

В результаті, до кінця місяця буде наступна картина витрат: при доході в 2000грн/міс (дохід з одного терміналу): 2г = 640+704+100+15 (виведення грошей, комісія банку 0,75%)+80 = 1539грн. 3г = 100 (5% на податки)+704+100+15+80 = 999грн. Якщо Ваш дохід становитиме вже 10.000 грн/міс (невелика мережа в 5-7 терміналів), то витрати буде наступними: 2г = 640+704+100+75 (виведення грошей, комісія банку 0,75%)+80 = 1599грн. 3г = 500+704+100+75+80 = 1459грн. Т. о., витрати на "бухгалтерське зміст бізнесу" на старті будуть становити не менше 1000-1500грн/міс.

- Чи є альтернатива відкриття ПП? Безумовно... За схемою роботи, Ви, як підприємець, не маєте права приймати платежі від населення на користь третіх осіб (треті особи, в даному випадку - це одержувачі платежів, тобто Київстар, Лайф і т. д.). Це відбувається через наші договори, укладені між нами і провайдерами-одержувачами, так от по цьому весь оборот з терміналів йде через наші розрахункові рахунки і податки вже виплачуємо ми. Виходить, що за проведені платежі податки вже сплачено. І в результаті, нами розроблена схема взаємовідносин, яка дозволяє не платити податки двічі. Єдино, це тягне за собою деяке збільшення навантаження на бухгалтерію: доводиться вести розрахунки не з однією сумою, а з розбивкою по клієнтам. Таким чином, ми беремо на себе повне бухгалтерського супроводу Вашого бізнесу, і з цього, нашим клієнтам взагалі не потрібно займатися купою звітів, походами в податкові і т. д. Ми це зробимо за Вас!

Використовуючи таку схему, важливо розуміти, що Ви не укрываетесь від податків, а переносите питання бухгалтерії на нас і при цьому з економічною вигодою для себе. За проведені платежі держава отримає свою частину доходу, але тільки від нас. а ми спишемо ці витрати з Вашого балансового рахунку в системі. Вартість бухгалтерського супроводу розраховується індивідуально. У середньому дана схема співпраці дозволяє ЕКОНОМИТИ нашим клієнтам від 500 до 1000 грн. ЩОМІСЯЦЯ!!!

Це набагато вигідніше, ніж займатися бухгалтерією і звітами самостійно, адже крім економії грошей, Ви економите час.... Тим більше, перейти на схему роботи, через своє ПП і вести бухгалтерію самостійно, Ви зможете в будь-який момент. У будь-якому випадку - вибір за Вами!

Підводячи підсумок, можу сказати, що найбільш оптимальний варіант - чи не відкривати ПП (як найбільш економічно виправдана і зручна схема роботи в законному полі), або відкривати його на Єдиному Податку. 3г.

 

3. Потім, заповнений договір + пакет документів, вислати мені на пошту (KioskPAY.UA@Gmail.com) в електронному вигляді. Документи які потрібні скан-копії):

- Якщо Ви Фіз.Особу: Паспорт, ІПН, Всі контактні телефони (якщо їх декілька), Точні адреси встановлення терміналів (необхідно для реєстрації в НБУ)

- якщо Ви Підприємець: Паспорт, ІПН, Свідоцтво про держ. реєстрацію, Свідоцтво платника ЄП, Всі контактні телефони (якщо їх декілька), Точні адреси встановлення терміналів (необхідно для реєстрації в НБУ).

Сам договір для заповнення Ви можете завантажити за цим посиланням: ДОГОВІР (на даний момент знаходиться в розробці). Далі, після перевірки і внесення коригувань, я Вам висилаю договір з подальшими інструкціями та адресою відправлення. Роздруковуєте в двох примірниках, підписуєте і відправляєте за Новою Поштою, на адресу офісу. Якщо Ви захочете до нас працевлаштуватися інкасатором, то в папці з договором Ви побачите і документи необхідні для працевлаштування (для чого оформлятися інкасатором Ви дізнаєтеся в цій статті циклу).

 

4. Після підписання договорів відбувається реєстрації Вас в системі прийому платежів, Вам відкривається доступ в особистий кабінет моніторингу (сторінка в інтернеті). В даному моніторингу Ви зможете настроювати Ваші термінали (комісія, перелік провайдерів, провайдери на головному екрані і т. д.), дивитися за ним розширену статистику (кількість платежів, залишок папери, оцінювати комплексну працездатність термінала тощо). Тобто, по суті, кабінет моніторингу – це якийсь пульт віддаленого адміністрування своєю мережею терміналів, що дозволяє повністю контролювати всі роботу термінальній мережі. В даний особистий кабінет, можна заходити з будь-якого пристрою – це сторінка в інтернеті, де зібрані всі можливості тонкої настройки всіх ваших терміналів в цілому і окремо. За допомогою цього кабінету, Вам необхідно буде створити ключі до терміналу, налаштувати комісію на терміналі і перелік провайдерів на головному екрані (інструкції по налаштуванню вишлю при реєстрації в системі). Це дозволить індивідуально підійти до кожної точки і налаштувати комісію виходячи з Ваших побажань по доходу і залежно від конкурентного середовища торгової точки (якщо поруч стоїть термінал, то краще на якийсь час знизити комісію, щоб залучити клієнтів).

 

5. До кожного особистого кабінету підв'язується Балансовий Рахунок в системі. Це якийсь віртуальний гаманець, відкритий в нашій платіжній системі (не в банку), на якому будуть лежати Ваші оборотні кошти, до якого будуть підв'язані всі термінали Вашої мережі. Для того щоб термінал почав приймати платежі, Вам необхідно внести гроші на баланс свого рахунку. Вносити гроші можна через каси банків-партнерів: ПУМБ, Юнікредит, ПриватБанк та ін. Внесені гроші будуть оборотними для всієї Вашої мережі терміналів. Тобто, в межах саме цієї суми буде йти прийом платежів. Т. о. для того щоб термінал міг приймати платежі у населення, Ваш баланс на рахунку має бути позитивним. Це можна порівняти з роздрібною торгівлею, коли щоб щось продати (за роздрібною ціною з націнкою), необхідно це купити (за оптовою ціною).

Я рекомендую покласти на Балансовий Рахунок, суму від 2 до 5 тис. грн на кожен термінал. Тобто якщо у Вас 4 терміналу, то покладіть на баланс суму в розмірі 8-20 тис. грн. Потім подивитися на рух по всіх терміналів і вже зрозуміти, який обсяг грошей необхідний для безперебійної роботи всієї мережі на той, чи інший термін. Цю суму можна буде в подальшому збільшити або зменшити шляхом довнесення/вилучення грошових засобів на баланс. За балансом потрібно ретельно стежити і вчасно робити інкасації, т. к., коли на балансі закінчаться гроші, то термінал перестане приймати платежі, а відповідно бізнес зупиниться.

 

6. Паралельно з закладом Вас як клієнта в систему прийому платежів йде процес складання терміналу. Для цього ми обговорюємо з Вами модель термінала (стаття "як вибрати термінал") та механізм його придбання (розстрочка, або повна оплата). В результаті цього пункту, ми з Вами будемо знати, скільки платіжних терміналів, і в якій комплектації Ви хочете придбати, а так ж, яка буде остаточна вартість замовлення і методи оплати.

Рекомендую починати з 3-5 платіжних терміналів. На цей рахунок є розумне пояснення. Т. к. це бізнес і як будь-який бізнес – в ньому відсутня 100% гарантія виходу на прибуток з першого «забігу». З цього, шляхом установки декількох терміналів, Ви свідомо збільшуєте свої шанси на успіх. Нами хоч і розроблена система пошуку місць під платіжні термінали, суттєво підвищує Ваші шанси на успішну установку терміналу, та все ж завжди є ризик, що одна з трьох, обраних Вами, точок не вийде в «плюс», в такому випадку дві інших – перекриють її своїм прибутком. А «невдалий» місце установки термінали Ви зможете поміняти через 1-2 місяці, не задовольняють Вас, результатів роботи. А якщо почати з одного і не вгадати з місцем», можна довго носиться в пошуках місць оренди, що приносять прибуток.

 

7. Після того, як ми з Вами визначилися з комплектацією терміналу та їх кількістю, Ви вносите передоплату у розмірі такому в процесі оформлення замовлення (зазвичай це становить 10-30% від загальної вартості замовлення). Дану передоплату фіксуємо в договорі співробітництва/постачання. Після отримання передоплати – починається збірка терміналу. Передоплату можете внести як на карті, так і на розрахунковий рахунок.

 

8. После того как будет собран терминал, в него заливаются программное обеспечение, он тестируется и пакуется для отправки. Для его отправки нам необходимо будет определиться с методом окончательной оплаты заказа: на карту, или наложенным платежом при получении в отделении Новой Почты. Вы самостоятельно определяете для себя удобный метод оплаты и адрес доставки. Преимущества оплаты на карту – экономия около 3% от суммы заказа (комиссия Новой Почты). Осуществляется отправка Новой Почтой на отделение в Вашем городе так само можемо оформити адресну доставку на точку кінцевої установки терміналу (це трохи дорожче, але іноді це зручніше).

 

9. После получения терминала Вы вставляете сим-карту в модем, заряжаете бумагой термопринтер и включаете в розетку - все платежный терминал готов к работе. Для того, чтобы терминал стал принимать платежи, необходимо пополнить балансовый счет в системе на сумму, которую посчитаете нужным. После чего терминал готов принимать платежи! Рекомендую провести пополнение баланса и настройку комиссии до отправки терминала, чтобы при получении Вы смогли запустить его в работу в этот же день. Произвести несложные первоначальные настройки, Вам поможет Ваш персональный менеджер.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner