Продавець KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
33 відгуків
КАК запустить и строить терминальный бизнес правильно!?ОТВЕТ ЗДЕСЬ
ул. Короленко, 1, Дніпро, Україна
+380 (98) 008-27-88
+380 (50) 208-88-85
KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ

02. Навіщо вкладати гроші в бізнес платіжних терміналів?

02. Навіщо вкладати гроші в бізнес платіжних терміналів?

Прийом платежів через Платіжний Термінал

Дохідний і стабільний бізнес, з прозорою схемою роботи

 

В сьогоднішній час, все важче і важче знайти таку нішу, яка була б затребуваною ринком у будь-якому куточку України, але при цьому, не вимагала великих стартових інвестицій. Хто працював на себе, або хотів займатися власним бізнесом – знає про це не з чуток...

Якщо Ви вирішили зайнятися власним бізнесом або розширити сфери своєї діяльності – прочитайте уважно цей сайт, і Ви зрозумієте, чому бізнес по прийому платежів, за допомогою терміналів оплати, є привабливим для будь-якого підприємця. Ви дізнаєтесь, що саме приваблює в даний бізнес все більше і більше підприємців. І чому, не дивлячись на уявну насиченість ринку, він не перестає нарощувати кількість встановлених терміналів оплати.

 

"БУТИ, ЧИ НЕ БУТИ....?" Ще кілька причин на користь бізнесу прийому платежів з компанією KioskPAY:

 • БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ: від Вас необхідно знайти місце під встановлення терміналу і придбати платіжний термінал. Все що треба буде робити далі – знімати виручку. Ваш заробіток ― це різниця між вартістю послуг і термінальній комісією (націнку виставляєте Ви самостійно).
 • ПРИБУТКОВІСТЬ 1400 - 3500 грн/міс з терміналу. ОКУПНІСТЬ 6-12 місяців. Бути може, для бізнесу дохід у 50-150 у.е. у місяць - це не великі гроші, але якщо ми подивимося скільки коштує запустити бізнес і скільки Ви будете витрачати часу на його обслуговування і супровід, ці цифри набувають зовсім іншу значимість. Але найголовніше - це мережевий бізнес, розмістивши 10-20 терміналів можна розраховувати на дохід у розмірі 500-3000 у.е. в місяць. Що сміливо можна назвати, як мінімум, доходом гідним уваги! Ми називаємо термінальний бізнес - ідеальним додатковим доходом, який можна розвинути до рівня основного. Так само цей бізнес дуже хороший для початківців підприємців, так як не вимагає яких-небудь специфічних навичок і ресурсів.
 • МІНІМАЛЬНИЙ СТАРТОВИЙ КАПІТАЛ: Достатньо володіти невеликими стартовими засобами (від 750 в.е.), щоб придбати термінал, один термінал може приносити до 200-300 % чистого прибутку на рік (якщо брати середньостатистичні показники, то цифра буде в районі 100-120% в рік). До того ж, наша компанія може запропонувати Вам придбання терміналів оплати в розстрочку
 • ШВИДКІСТЬ ЗАПУСКУ: Весь процес запуску бізнесу від моменту Вашого звернення, до моменту встановлення платіжного терміналу, займає 5-10 робочих днів
 • ПРОСТОТА ОБСЛУГОВУВАННЯ: Кожен термінал, у залежності від завантаження, вимагає обслуговування техніком-інкасатором в середньому не частіше одного разу на 3-5 днів (середній рекомендований нами термін 7-10 днів). Середній час обслуговування терміналу складає 10 хвилин. Один технік здатний обслуговувати мережу з 30-70 платіжних терміналів (в залежності від їх віддаленості один від одного). Для обслуговування терміналу не потрібно спеціальних знань і досвіду, наші менеджери і служба технічної підтримки завжди зможуть допомогти в ситуаціях, незрозумілих новачкові. Отже, для запуску бізнесу по прийому платежів, немає необхідності наймати й контролювати штат співробітників.
 • СТАБІЛЬНІСТЬ ОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ: Термінал продає товар 24 години на добу, Ви будете мати щоденну стабільну виручку, т. к. поповнюють рахунки мобільних телефонів собі все. Із зростанням кількості автоматів виручка буде збільшуватись прямопропорційно. Постійна поява нових провайдерів і послуг у системі, збільшує прибутковість кожного терміналу наших партнерів. І ці провайдери з'являються на ваших терміналах автоматично без додаткових дій з Вашого боку.
 • РОЗВИТОК БІЗНЕСУ: Бізнес розвивається в геометричній прогресії. Наприклад, Ви купили 10 торгових автоматів, і, наприклад, кожен автомат у Вас окупається через рік (середньостатистичні показники). На отримані гроші Ви придбали ще 1 автомат. Тобто у Вас в парку вже 11 автоматів. Якщо на всю прибуток Ви будете купувати термінали, то через рік у Вас буде вже 23 платіжних терміналу, через два роки 52 і т. д. - можете порахувати самостійно. При вдалому місці розташування терміналу, він здатний окупитися за термін 3-6 місяців.
 • МІНІМУМ МІСЦЯ ДЛЯ ЗАПУСКУ: Автомат займає мінімум місця ― до одного метра квадратного (якщо бути точним 0,6). Для повноцінної роботи терміналу потрібно всього лише електроенергія (споживання її дуже незначне = 80Вт/год).
 • АВТОНОМНІСТЬ: Одним з важливих переваг терміналу оплати є його автономність. Ви не будете мати потребу в операторі ― керувати роботою терміналу можна віддалено через Інтернет. ПО терміналу веде облік усіх операцій, зводить дані у звіт.
 • ТЕХНІЧНИЙ та ФІНАНСОВИЙ МОНІТОРИНГ On-Line: Через встановлену програму на комп'ютері/планшет/телефон Ви зможете дистанційно відстежувати технічний стан кожного терміналу Вашої мережі в режимі реального часу (зажувало купюру, на зв'язку термінал чи ні, не видала чек та інші технічні показники). Так само це дозволяє отримати розгорнутий і детальний фінансовий звіт (оборот/дохід/кількість грошей в купюроприймач і т. д.) по мережі в цілому і по кожному терміналу окремо.
 • ЛЕГАЛЬНІСТЬ і ПРОЗОРІСТЬ: Простота з юридично-правової точки зору: не потрібно спеціальних дозволів, всі ліцензії є у нас – від Вас вимагається лише укласти з нами договору і встановити термінал на торговій точці. До того ж на сьогодні реалізована система дозволяє займатися цим бізнесом без оформлення ПП.
 • РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ: Ніяких витрат на рекламу, автомати рекламують себе самі + можливість заробітку на рекламі на друге моніторах і на основних моніторах (рекламний банер на головній сторінці терміналу).
 • ВІДМІННА АЛЬТЕРНАТИВА БАНКІВСЬКИМ ДЕПОЗИТАМ: Так, безумовно, термінальний бізнес далеко не пасивний дохід, але з іншого боку це і не бізнес, який буде забирати все ваше вільний час, і в теж час, буде давати можливість отримати +100% до капіталу протягом 1 року роботи

Якщо у Вас немає досвіду роботи в цій сфері, і Ви не знаєте куди краще поставити термінал, то ми, завдяки більш ніж 10-ти річного досвіду роботи, з задоволенням допоможемо Вам остаточно визначитися і вибрати для себе оптимальне рішення поставлених завдань.

 

Чому бізнес по прийому платежів дуже вигідний саме зараз?

Коли наші клієнти запитують: «Дохідна зараз ніша платіжних терміналів і чи варто цим бізнесом займатися?» відповідь один ― «ТАК, однозначно варто!». Тому що один-три терміналу здатні приносити прибуток як 1-2 кімнатна квартира, здається в оренду. При цьому, обсяг інвестицій, складність запуску проекту та поточні завдання підприємця, суттєво відрізняються на користь платіжного термінал. Замість квартири, Ви можете взяти будь-яку нішу середнього і дрібного бізнесу, і прорахувати які терміни, необхідні для окупності проекту, або яка кількість ресурсу необхідно вкласти в те, щоб проект працював. І після цього стає очевидно, що отримання прибутку від прийому платежів через платіжні термінали – це відмінний бізнес (як основний і як додатковий, т. к. не вимагає великих часових та інвестиційних витрат).

Що стосується уявній заповнювання сегмента прийому платежів. Можна сміливо заявити, що він ще далекий від насичення, ринок платіжних терміналів буде продовжувати розширюватися ще багато років, поступово охоплюючи все нові і нові ніші економіки, а так само розширюючись територіально по всій Україні (поступово охоплюючи СМТ й Села, де рівень конкуренції не так великий). Необхідно зрозуміти для себе, де в цьому процесі особисто Ви – вільний слухач і спостерігач з боку, або той заповзятливий і спритний ентузіаст, який може прямо зараз увійти в ринок прийому платежів і щільно зайняти свою нішу. Своїм клієнтам, ми розкриваємо секрети, як максимально ефективно вибирати місця під розміщення платіжних терміналів, а також, які ще ніші для бізнесу прийому платежів є в Україні. Тут головне почати і не втратити ту можливість, яка відкривається перед Вами зараз, коли Ви читаєте ці рядки...

 

БІЗНЕС-ПЛАН ТЕРМІНАЛІВ ОПЛАТИ:

- Вартість одного платіжного терміналу становить від $750.

- Середній дохід з одного терміналу оплати в місяць становить 1800-4000 грн

- Середня орендна плата за розміщення однієї терміналу прогнозується на рівні 300-900 грн/міс.

- Питома вартість обслуговування одного терміналу прогнозується на рівні 100 грн/міс. Дані витрати входить заміна чекової стрічки (виходячи з того, що рулону вистачає на 4 місяці і вартість рулону 200грн) і поповнення рахунку на SIM-карті інтернету (в районі 50грн/міс).

- Таким чином, чистий прибуток одного терміналу прогнозується на рівні 1400-3500/міс.

Повернення інвестицій в обладнання прогнозується на рівні 6-12 місяців... А якщо термінал оплати буде працювати в супермаркеті, то цифри можуть доходити до 10.000 ― 12.000 грн в місяць. Відповідно Ви можете самостійно порахувати який дохід приносить власникам цього бізнесу.

 

 

Семінар на тему вендингу, в якому розповідають про те, як почати цей бізнес. Семінар присвячений снековым автоматів, але основну ідею вендингу, думаю, вона розкриє. І як ще одне переваги платіжних терміналів - вони не вимагають дозаправки продуктами і підтриманням асортименту. І саме з цього, платіжний термінал, можна вважати кращим рішенням у вендінговому бізнесі!

 

Настійно рекомендуємо ознайомиться зі змістом нашого блоку статей, присвяченому термінального бізнесу, це дозволить Вам по кроках зрозуміти алгоритм запуску і подальшої роботи в даній сфері. Якщо ж Ви читаєте все з самого початку, тоді в кінці статті посилання на третю статтю нашого циклу.

Платіжний термінал поставляється «Під Ключ». Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підібрати термінал оплати (у нас найширший асортимент на Україні), матимуть повне сприяння з його придбання, оформлення документації, ПО налаштуванню і роз'яснять принцип роботи. Протягом усього терміну співробітництва ми будемо оперативно реагувати на всі ваші звернення. Не пропустіть шанс побудувати власний високоприбутковий бізнес!

 

 

Консультації з організації і запуску бізнесу з нуля!

Працюємо по всій Україні.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner