Продавець KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
33 відгуків
КАК запустить и строить терминальный бизнес правильно!?ОТВЕТ ЗДЕСЬ
ул. Короленко, 1, Дніпро, Україна
+380 (98) 008-27-88
+380 (50) 208-88-85
KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ

01. Платіжні термінали ПІД КЛЮЧ! Доступно, Просто і Вигідно...

01. Платіжні термінали ПІД КЛЮЧ! Доступно, Просто і Вигідно...

Платіжні термінали ПІД КЛЮЧ

Компанія KioskPAY пропонує Вам готовий "Бізнес під Ключ" по створенню мережі платіжних терміналів для прийому оплат за послуги операторів України (на початок 2020 року, до системи підключено понад 9500 провайдерів і послуг).

 

Ми допоможемо:

  • Підібрати платіжний термінал, враховуючи індивідуальні особливості Вашого замовлення, виходячи з наявного бюджету і планованого місця розташування терміналу (ТРЦ, продмаркет, супермаркет тощо);
  • Зберемо і повністю підготуємо термінал до роботи. Підключимо і налаштуємо систему прийому платежів;
  • Доставимо термінал оплати в будь-яку точку України;
  • Навчимо роботі, поділимося досвідом і секретами даного бізнесу які накопичували починаючи з 2007 року, а також будемо надавати повний супровід на всіх етапах співпраці.
  • Так само, варто врахувати, що для роботи Вам не обов'язково відкривати СПД - ми надаємо в т. ч. і бухгалтерський супровід наших клієнтів.

Ми надаємо як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування терміналів, всіляко сприяючи стабільному зростанню термінальних мереж наших клієнтів.

 

9 причин сказати термінального бізнесу «ТАК»!

Характеристики бізнесу

Термінали KioskPAY

Стандартна бізнес - модель

Робота за наймом

Запуск бізнесу. Найм і контроль роботи персоналу

Автоматизована бізнес-модель, що працює в режимі 24/7.

Запуск бізнесу займе у Вас не більше 1-2х тижнів з моменту звернення в компанію KioskPAY

Обов'язковий штат співробітників, яких необхідно набрати, а потім постійно контролювати і примушувати працювати. Плинність кадрів, навчання новачків і інші складнощі при роботі з колективом

Ви безпосередньо залежні від керівництва і не можете повною мірою розпоряджатися своїм часом. Кількість завдань і завантаженість можуть змінюватися з дня в день.

Якість і ефективність роботи

Ваш автомат ніколи не проспить роботу і не нахамили клієнту. До того ж, його ефективність не залежить від часу доби і святкових днів.

Без постійного Вашого контролю, якість виконання завдань співробітниками знижується. Ефективність бізнесу падає.

За відповідальність і старанність доплачують рідко і не багато.

Стартовий капітал

Вкладення для старту мінімальні, включають в себе: купівлю автомата (від 750 в.е. і вище), оплата оренди + оборотні засоби для роботи терміналу

!!! Придбання терміналу можливо в розстрочку

Вимагає великих вкладень: оренда приміщення, придбання обладнання, реклама, зарплата співробітникам і т. д.

Вкладень при роботі за наймом не вимагається

Часові витрати

Бізнес, який працює з мінімальним втручанням людини 24 години на добу.

Це ідеальний варіант для пасивного доходу або додаткового бізнесу

Забирає велику кількість часу, в більшості випадків, на шкоду родині та близьким.

Повністю поглинає Ваше час, найчастіше доводиться працювати значно більше обіцяного графіка. Відпустку необхідно узгоджувати заздалегідь і не завжди в зручний для Вас час

Дохід

Дохід підвищується прямопропорційно зростанню мережі терміналів. Тому, межі свого доходу визначаєте тільки Ви.

В середньому, один термінал приносить 1,5-3,5 тис. грн/міс чистого прибутку, з вирахуванням оренди та інших поточних витрат. Відповідно, терміни окупності 6-12 міс.

Залежить від Вас, персоналу (який часто хоче отримувати більше) і ще багатьох факторів, на які Ви не завжди можете вплинути. Тим самим підвищуються витрати бізнесу, роблячи його менш прибутковим.

Визначається роботодавцем і далеко не завжди відповідає Вашим потребам. До того ж дохід не завжди залежить від кількості завдань за день.

Стабільність отримання прибутку

Дохід терміналу слабко залежить від часу року і економічного стану країни (люди завжди будуть поповнювати рахунки мобільних телефонів, оплачувати інтернет і т. д.)

Режим роботи 24/7 дозволить заробляти гроші цілодобово, 365 днів в році

Здебільшого, залежить від сезонності, курсу долара та інших економічних подій, які не завжди йдуть на користь бізнесу.

У більшості випадків, роботодавець не гарантує Вам стабільний дохід. До того ж, Ви можете потрапити під скорочення штату, і у Вас не буде доходу під час пошуку нової роботи.

Мобільність бізнесу і простота збільшення доходу (тиражованих),

Ваше завдання - знаходити нові точки для встановлення терміналів і через 1-2 тижні після замовлення терміналу, у Вас буде ще одна точка з джерелом пасивного доходу

Відкриття нової філії або офісу, переїзд на нове місце - це витрата колосальних ресурсів. У зв'язку з чим, тиражованою в бізнесу в подібній моделі, вельми скрутна, що зменшує шанси на зростання представленості Вашої мережі і збільшення прибутку.

Збільшення прибутку можливе за рахунок працевлаштування на нову роботу з більш високим окладом, або працевлаштування на другу-третю роботу.

Необхідність володіти спеціальними знаннями чи навичками; мати спец. освіта

Не потрібно! Автомат приїжджає повністю готовим до роботи. Так само за Вами буде закріплений персональний менеджер, який допоможе з рішенням більшості виникаючих поточних питань.

Вимагає значних знань і досвіду, як на старті, так і в процесі розвитку проекту. Як правило, з боку ніхто не підкаже, як правильно вчинити в тій, або іншій ситуації....

Підвищення Вашої кваліфікації не завжди веде до підвищення заробітної плати керівництвом

Ризики та безпека бізнесу

Мінімальні! Навіть якщо Ви купили автомати, встановили їх на рентабельні точки, Ви завжди зможете їх зняти і перемістити на більш прохідні й дохідні. В найгіршому випадку, обладнання завжди можна продати і вивести гроші.

Більшу частину вкладень обернути в гроші неможливо, або трудомістке (розпродаж меблів офісу тощо)

Відсутній

Так само, ключовий момент, який варто врахувати - доступність даного бізнесу і швидкість його запуску. Маючи в розпорядженні близько 1000 у.е., Ви зможете запустити повністю готовий бізнес і почати заробляти через 1-2 тижні після звернення в нашу компанію. А наші досвідчені менеджери із задоволенням, допоможуть зробити перші кроки в термінальному бізнесі максимально ефективно. Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!!!

 

 

 

5 кроків для запуску бізнесу з нуля

Шаг_1 - ПОШУК МІСЦЯ. Знайти місця для встановлення терміналів. Для цього, Вам необхідно ознайомитися з вмістом статті про оренду місць під платіжні термінали, і зайти на рекомендовані ресурси пошуку комерційної нерухомості, які пропонуються в статті. Або ж, скориставшись своїм комерційним чуттям, підібрати відповідні точки самостійно.

Для більш ефективного старту рекомендуємо, не бояться розглядати ТРЦ, Великі супермаркети та інші місця великого скупчення людей. Безумовно, орендна плата буде вище звичайних продмаркетов і складе від 1 до 5 тис грн. Але, як правило, прибуток на даних точках, навіть з урахуванням витрат на оренду, на порядок вище звичайних магазинів і точок з середньою відвідуваністю.

 

Шаг_2 - ВИБІР ТЕРМІНАЛУ І ЗАПУСК ЙОГО В ЗБІРКУ. Після вибору місця під встановлення платіжного терміналу, ми допоможемо підібрати підходящу модель платіжного термінала (вуличний/внутрішній, модель бюджет/стандарт/еліт). Вами вноситься передоплата і починається збірка терміналу. Остаточна оплата буде здійснена при отриманні терміналу на новій пошті (термінал буде відправлений післяплатою).

 

Шаг_3 - ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ. ПЕРВІСНА НАСТРОЙКА. Поки термінал збирається, з Вами зв'язується персональний менеджер, який допоможе освоїтися з кабінетом моніторингу і статистики, провести початкові налаштування для максимально ефективного запуску даного бізнесу. Доступ в кабінет можна здійснювати через будь-який пристрій: комп'ютер, планшет, телефон. Даний кабінет дозволяє відстежувати важливі показники статистики роботи терміналу: технічний стан, фінансові показники тощо, а так само, проводити віддалену налаштування термінала – тим самим, дозволяючи відстежувати і керувати бізнесом віддалено.

 

Шаг_4 - ОТРИМАННЯ ТЕРМІНАЛУ І ЙОГО ЗАПУСК. Через 1-2 тижні після оформлення замовлення, термінал приїде до Вас на точку вже повністю налаштованим і готовим до прийому платежів. Від Вас буде вимагатися ТІЛЬКИ підключити його до розетки, внести гроші на баланс особистого кабінету (як це зробити ми Вам розповімо ще до отримання терміналу) і почати приймати платежі від населення.

 

Шаг_5 - ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕРМІНАЛУ і ОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ. Обслуговування терміналу, в основному, включає в себе щотижневу інкасацію шляхом вилучення грошей з сейфа терміналу і занесення їх у каси банків партнерів (співпрацюємо, в тому числі, і з ПриватБанком).

Прибуток формується з комісії, яку бере термінал. Отримання прибутку відбувається через купюроприймач терміналу. Очікуваний прибуток з терміналу (після вирахування всіх поточних витрат) = 1,5 - 3,5 тис. грн/міс. Це середній показник роботи терміналів наших клієнтів по всій Україні. Для співпраці немає необхідності відкривати СПД!

 

 

 

В якості БОНУСУ нашим клієнтам - ми склали список найбільш важливих рекомендацій, які допоможуть Вам вичавити максимум з термінального бізнесу вже на самому початку Вашої діяльності. Ми не гарантуємо дохід, як це роблять деякі молоді компанії, які будь-якими шляхами намагаються нав'язати своїм клієнтам необхідність покупки терміналів саме у них. У БІЗНЕСІ ГАРАНТІЙ НЕМАЄ - це аксіома! Але є правила, дотримуючись яких, Ви зможете досягти максимальних показників прибутковості. Ось саме цими секретами і напрацюваннями ми, з задоволенням, ділимося з нашими клієнтами. При купівлі терміналів, Вам буде відкритий доступ до закритого архіву інструкцій, порад і рекомендацій, у яких Ви знайдете багато корисної інформації, впровадивши яку, Ви зможете досить ефективно займатися розвитком мережі платіжних терміналів.

 

... З нами, цей бізнес Вам сподобається! Телефонуйте!

 

 

                                                                       

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner