Продавець KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
33 відгуків
КАК запустить и строить терминальный бизнес правильно!?ОТВЕТ ЗДЕСЬ
ул. Короленко, 1, Дніпро, Україна
+380 (98) 008-27-88
+380 (50) 208-88-85
KioskPAY - Платіжні термінали. Термінали оплати. Бізнес під ключ

08. Як вибрати платіжну систему?

08. Як вибрати платіжну систему?

Можливо, Ви звернули увагу, що на ринку України є кілька видів терміналів, відмінні меню, комісією, зручністю використання. Вибір платіжної системи, це, по суті, вибір партнера в даному напрямку бізнесу. Платіжна система бере на себе обов'язки приймати і проводити платежі в законному полі від населення на користь одержувачів, а також забезпечує технічну можливість проведення цих платежів. Так на що ж варто звернути увагу, вибираючи партнера в даному бізнесі?

 

1. Насамперед, це правова стабільність і прозорість роботи. Т. к. це фінансовий ринок і тут незначні помилки можуть дорого коштувати як власникам компанії, так і їх партнерам (тобто Вас).

Що стосується нашої фінансової компанії, вона з успіхом проходить аудити від НБУ, а також інших організацій, контролюючих процес роботи фін.установ на території України, що підтверджує абсолютну законність і правильність ведення документації і використовуваних схем у роботі (що вкрай важливо на сьогоднішній момент). Даний факт говорить про стабільність і впевненому погляді в майбутнє.

 

2. Зручність і простота використання терміналуйого інтерфейсу для кінцевого споживача (людини, який поповнює собі рахунок), кількість представлених провайдерів (з урахуванням географії платежів), територіальну представленість терміналів по Україні, швидкість проведення транзакцій по банківських платежів (On-line, або через три дні). Як реалізована функція видачі здачі (коли у людини одна купюра номіналом більшим, ніж вартість послуги – без функції здачі на мобільний телефон Ви втратите клієнта). А так само безперебійна і цілодобова робота терміналу. Тобто по суті – це той фактор, який відповідає за те, яка кількість клієнтів залишиться задоволеними сервісом і, з задоволенням, звернуться до терміналу повторно.

 

3. Зручність адміністрування мережі. Простота, доступність і швидкість отримання актуальної інформації по всій мережі і по кожному терміналу, окремо. Це момент, який відповідає за гнучкість у налаштуванні терміналу, можливість зручного і глибокого контролю за своєю мережею терміналів. Він включає в себе такі моменти, як: можливість віддаленого керування мережею (без необхідності використовувати комп'ютер), гнучкі можливості налаштування комісії під ситуацію на тій торговій точці, де встановлений термінал.

 

4. Супровід партнерів. Цей пункт відповідає за той момент, коли Ви як партнер стикаєтеся з якими-небудь труднощами і як ці складності Вам допомагають вирішити. Сюди включаються юридичні питання, що виникають по ходу справи (допомога в складанні договорів оренди тощо), технічні питання (якщо, наприклад, термінал перестав виходити на зв'язок) і фінансові питання (коли, наприклад, необхідно прокредитувати роботу терміналу, щоб не дати зупиниться прийому платежів, поки власник терміналу не здасть виручку в банк).

Крім фактора наявності даних послуг супроводу, варто звернути увагу на швидкість вирішення питань + доступність інструментів зв'язку. Чи це мобільний телефон одного техніка (наприклад, у Вас може не співпадати оператор і Вам буде не зовсім зручно дзвонити на дану службу) чи номер телефону 0800..., дзвінки на який здійснюються безкоштовно зі всієї України. Так само фактор робочого часу ― іноді проблеми, які варто вирішити, виникають вже після робочого часу (після 18:00) і по цьому необхідно враховувати і цей момент (у нашій компанії тих служба підтримки працює 8:00 – 21:00).

 

5. Зручність схеми співпраці. Даний момент, це ще одна відмінна риса нашої компанії при роботі з партнерами. Ми можемо запропонувати досить унікальну схему роботи, яка включає в себе т.зв. принцип "Повного бухгалтерського супроводу". Як це виглядає на практиці, краще пояснити на прикладі того, як працюють наші конкуренти і як ми працюємо:

- Як працюють наші конкуренти і як працювали раніше ми:
Клієнт повинен був бути приватний підприємець на 3 групі єдиного податку (5% від доходу), або ж на загальній системі оподаткування. Мати розрахунковий рахунок у банку (100грн в мес + 0,75% за зняття). На початку місяця за попередній йому висилаються акти виконаних робіт, які клієнт повинен підписати і повернути в наш офіс (витрати на відправку актів). Тільки після цього він отримував свій дохід на розрахунковий рахунок. Тобто клієнт одержував свої гроші числа 15-20 за попередній місяць. Плюс - додаткові звіти в податкову інспекцію. Отже, у наведеному прикладі, витрати виходять наступні: 750 (Пенсійний фонд) + 100 (податок якщо термінал заробив 2000грн) + 100 (Р. с.) + 15 (Комісія банку) + 60 (відправка актів офіс) = 1025 грн/міс.

- Як ми працюємо зараз. Принцип Повного бухгалтерського супроводу.
Клієнт може бути навіть не оформленим підприємцем. Всю господарську діяльність на терміналі веде наше підприємство. Ми ж і звітуємо в податкову інспекцію і здійснюємо всі інші дії щодо забезпечення легальності роботи даного бізнесу (здача звітів в податкову, сплата всіх податків і зборів). Ви повинні розуміти, що ми не ховаємо Вас від податків, ми просто беремо і цю частину роботи на себе. Клієнт отримує свій дохід шляхом вилучення грошей з купюроприймача в будь-який момент часу. Ніяких актів, звітів і т. д. Файл звіту, клієнт буде отримувати у вигляді таблиці ексель де будуть зібрані всі витрати і доходи з підсумковим показником. Ці показники клієнт зможе контролювати через свою особисту сторінку моніторингу в інтернеті. Вартість бухгалтерського супроводу розраховується індивідуально в залежності від доходу мережі платіжних терміналів. У середньому дана схема співпраці дозволяє ЕКОНОМИТИ нашим клієнтам від 500 до 1000 грн. ЩОМІСЯЦЯ!!!

 

Перераховані вище фактори, досить важливі для того, щоб Ваша мережа терміналів розвивалася саме так, як Ви собі це уявляєте. Адже цей бізнес, він партнерський – ВИ берете на себе функції розвитку представленості терміналів і їх розстановку, МИ беремо на себе функції складання та супроводження (допомоги у вирішенні поточних завдань) – у підсумку тільки так можна досягти досить значних показників роботи. А прямим показником того, на скільки якісно працюють даної ланки ланцюга можна судити за кількістю терміналів і швидкості розвитку наших партнерів. На початок 2019 року, мережа наших клієнтів налічує понад 4900 терміналів, що працюють під нашим процесингом, або використовують своє ПЗ. А так же показник зростання мережі новачків: За статистикою, 8 з 10 наших клієнтів, купують 5 і більше терміналів за перший рік роботи! У підсумку можна сміливо заявити, що вибираючи нашу компанію в якості партнера, Ви дотримуєте всі умови на найвищому рівні, що однозначно збільшить Ваші шанси на успіх на даному ринку послуг...

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner